Jūs galite grąžinti prekę per 14 dienų nuo prekių pristatymo Jums dienos. Prekė turi būti nenaudota, nesulamdyta ir niekaip kitaip nepažeista, t.y. prekė turi būti identiška naujai prekei. Šiuo atveju prekės siuntimo išlaidas apmokate Jūs.

Norėdami grąžinti prekes:

- Susisiekite su mumis el. paštu labas@tikbatai.lt ir informuokite apie planuojamą grąžinimą bei nurodykite užsakymo numerį.

- Grąžinamą prekę saugiai supakuokite originalioje pakuotėje. Kartu pridėkite pirkimo dokumentą ar jo kopiją, t.p. laisvos formos prašymą su Jūsų kontaktiniais duomenimis, banko sąskaitos numeriu, į kurį grąžinsime Jums pinigus bei nurodykite grąžinimo priežastį.

- Ant siuntos užrašykite GRĄŽINIMAS.

- Išsiųskite grąžinamą prekę mums šiuo adresu: J. Basanavičiaus g. 11-6, LT-20109, Ukmergė.

Gavę prekę, apžiūrėsime ar ji nebuvo pažeista ir grąžinsime Jums pinigus per 14 dienų. Pastebėjus prekės pažeidimus, pasiliekame teisę grąžinti mažesnę pinigų sumą arba visiškai negrąžinti pinigų.

Jeigu gavote prekes su broku:

- Nedelsdami susisiekite su mumis el. pašto labas@tikbatai.lt, trumpai aprašykite situaciją, pridėkite broką įrodančią nuotrauką bei nurodykite užsakymo numerį.

- Mes su Jumis susisieksime ir susitarsime dėl priimtiniausio prekės su broku pakeitimo į kokybišką prekę.

Kai prekės grąžinamos ar keičiamos kitomis dėl broko - siuntimo išlaidas apmokėsime mes.

Prekė pridėta į norų sąrašą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.